Shkëlzen Kërtoku: Shumë urime për ‘Bota sot’ - Bota Sot
Shkëlzen Kërtoku: Shumë urime për ‘Bota sot’

Hendboll

Shkëlzen Kërtoku: Shumë urime për ‘Bota sot’

Nga: K. G. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:38
Shkëlzen Kërtoku: Shumë urime për ‘Bota sot’

Hendbollisti Shkëlzen Kërtoku ka fjalë miradije për gazetën kombëtare “Bota sot” dhe uron 25 vjetorin e saj. 

Ai tha se ‘Bota sot” po bën një punë të madhe për sportin.  

“Shumë urime gazetës ‘Bota sot’. 

Urime Kemajl Goca, s’jeni më të mirët, po më të mirë se ju s’ka për këtë zanat.
Iu uroj suksese e suksese gazetës dhe gjithmonë jeni frymëzim për sportistët”, uron Kërtoku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat