Hasan Shala: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, gazeta më prestigjioze - Bota Sot
Hasan Shala: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, gazeta më prestigjioze

Hendboll

Hasan Shala: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, gazeta më prestigjioze

Nga: K. G. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:48
Hasan Shala: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, gazeta më prestigjioze

Veprimtar i shquar i hendbollit, Hasan Shala, ka fjalë të mrekullueshme për gazetën kombëtare “Bota sot”. 

Ai uron 25 vjetorin e gazetës “Bota sot” dhe e vlerëson si një faktor shumë të madh për sportin e Kosovës dhe mbarë shqiptar.

“Urime 25 vjetori i gazetës më prestigjioze dhe respekt për kontribut në të, Kemajl Goca”, uron Shala.

Hasan Shala është veprimtar i madh i sportit, sidomos në vitet e 90-ta, në kohën e rrezikshmërisë së lartë, dha kontribut të madh për sportin dhe iu kundërvu fuqishëm agresorit serb.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat