Xhavit Ademaj: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’ 

Hendboll

Xhavit Ademaj: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’ 

Nga: K. G. Më: 30 qershor 2020 Në ora: 17:22
Xhavit Ademaj: Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot’ 

Ish hendbollisti Xhavit Ademaj, uron 25 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Ademaj shprehet se gazeta “Bota sot” ka dhënë dhe po jep kontribut të madh për sportin dhe hendbollin.  

“Urime 25 vjetori i gazetës ‘Bota sot”. 

Uroj edhe shumë vite të suksesshme. 

Gazetë që i kushton rëndësi të veçantë sportit, sidomos hendbollit”, uron Ademaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat