Kosova në grup me Italinë dhe Austrinë - Bota Sot
Kosova në grup me Italinë dhe Austrinë

Hendboll

Kosova në grup me Italinë dhe Austrinë

Nga: K. G. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 15:17
Kosova në grup me Italinë dhe Austrinë

Kombëtarja e Kosovës është në grup me italianet dhe austriaket (femrat).

Shorti është hedhur në Vjenë të Austrisë, ndërsa Kosova është në grupin 4 parakualifikues për Kampionatin Botëror në hendboll. 

Kosova për kundërshtare ka Austrinë dhe Italinë. 

Dy kundërshtare jo të panjohura për selektorin Agron Shabani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat