Besa përforcohet me një spanjoll

Hendboll

Besa përforcohet me një spanjoll

Nga: K. G. Më: 14 korrik 2020 Në ora: 11:57
Alonso

Kampioni i ri dhe fituesi i Kupës së Kosovës, Besa Famgas nga Peja, e fillon me përforcime.

Klubi pejan është përforcuar me hendbollistin Victor Alonso.

“Fillojmë me përforcime.

Besa Famgas për më shumë sukses në Evropë angazhon lojtarin nga Spanja”, bëhet e ditur nga klubi pejan.

Pejanët synojnë që të përgatiten sa më mirë për garat evropiane përkatësisht EHF Cup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat