Venetsky largohet nga KHF 'Istogu' - Bota Sot
Venetsky largohet nga KHF 'Istogu'

Hendboll

Venetsky largohet nga KHF 'Istogu'

Më: 25 korrik 2020 Në ora: 22:30
Venetsky largohet nga KHF 'Istogu'

Keta Venetsky largohet nga KHF 'Istogu'.

"Hendbollistja nga Gjeorgjia, Keta Ventesky nga sot nuk është më hendbolliste e Istogut.

Keta ka vendosur që të largohet nga Kosova, karrierën e saj pritet ta vazhdojë në Maqedoni.

KHF 'Istogu' e falënderon nga zemra Keta Venetskyn për kontributin e dhënë, dhe i dëshiron shumë suksese në karrierë", thuhet në njoftimin e klubit të istogut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat