Ceremonia e shortit ishte plot shkëlqim

Hendboll

Ceremonia e shortit ishte plot shkëlqim

Më: 6 shtator 2020 Në ora: 13:54
Ceremonia e shortit ishte plot shkëlqim

Është tërhequr shorti për Botërorin e 27-të për hendbollistë, që zhvillohet në fillim të vitit tjetër në Egjipt.

Presidenti i IHF-së dhe miku i madh i Kosovës, Hassan Moustafa ka thënë se Egjipti do të jetë gati për një ngjarje madhështore, përkundër vështirësive të krijuara nga pandemia.

Ceremonia e shortit ishte plot shkëlqim dhe ashtu shpresohet se do të jetë edhe Botërori, shkruan në faqen e FHK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat