Istogaset negativ në testin anti Covid 19

Hendboll

Istogaset negativ në testin anti Covid 19

Më: 20 nëntor 2020 Në ora: 12:51
Istogaset negativ në testin anti Covid 19

Klubi i hendbollit istogut po merr frymë lirshëm pas testit me Covid 19.

"Të gjitha hendbollistet dhe stafi i KHF Istogu të testuara për Covid 19 para ndeshjeve kundër bjelloruseve të Victorie- Berestie kanë rezultuar negativ.

Ky është një lajm i mirë për skuadrën e Istogut pasi që mund të paraqiten të gjitha hendbollistet që trajneri Faruk Shala i ka në dispozicion për këto dy ndeshje të EHF European Cup", njofton faqja e klubit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat