Nesër Kuvendi i Punës i FHK-së

Hendboll

Nesër Kuvendi i Punës i FHK-së

Më: 6 prill 2022 Në ora: 21:05
Nesër Kuvendi i Punës i FHK-së

Të enjten (nesër) mbahet Kuvendi i rregullt i Punës i Federatës së Hendbollit të Kosovës.

Kuvendi mbahet nga ora 17:00 në ambienetet e Hotel Internacional Prishtina.

FHK-ja ka bërë të gjitha përgatitjet për Kuvend, që është i hapur edhe për palë të tjera të interesit, duke përfshirë edhe gazetarët.

Në Kuvend do të diskutohen dhe do të miratohen raporte të ndryshme për punën njëvjeçare të FHK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat