KHF Kastrioti me kryesi të re? - Bota Sot
KHF Kastrioti me kryesi të re?

Hendboll

KHF Kastrioti me kryesi të re?

Nga: Kemajl Goca Më: 22 nëntor 2017 Në ora: 12:47
KHF Kastrioti

Duket se po vijnë ditët më të mira për klubin e hendbollit Kastrioti nga Ferizaj në konkurrencën e femrave. Merret vesh se po punohet në këtë drejtim dhe së shpejti do të jetë një kryesi e vullnetit të mirë dhe që punon për klub.  Flitet se trajnerja Lirie Muhaxheri pothuajse ka arritur të gjej një formulë për kryesinë e re dhe e cila do ta bie klubin në binarë.

Aktualisht klubi po drejtohet nga Muhaxheri dhe nuk ka asnjë ndihmë nga askush.  Brenda pak ditësh apo javësh Kastrioti do të jetë me kryesi të re. Ndërsa nga klubi nuk jep asnjë detaj, por sipas tyre nuk ka asgjë të re, ndonëse raportohet se Muhaxheri e  ka gati e kryesinë e re dhe së shpejti do të dalin edhe me emra, mbase edhe kush do të jenë sponsorët e rinj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test