Trajneri i Kosovës me bashkëshorte në ndeshjen Bayern-Werder - Bota Sot
Trajneri i Kosovës me bashkëshorte në ndeshjen Bayern-Werder

Hendboll

E hënë, 22 tetor 2018

Trajneri i Kosovës me bashkëshorte në ndeshjen Bayern-Werder

Nga: K.Goca Më: 22 janar 2018 Në ora: 10:52
Taib Kabashi, me bashkëshorten e tij, Sumra

Ish përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës (meshkujt), Taib Kabashi, me bashkëshorten e tij, Sumra (ish sportiste), kanë përcjellë takimin e Bundesliga I, mes Bayern Munihut dhe Werder Bremenit, e cila përfundoi me fitoren e vendasve me rezultat 4:2.

Në fakt, Kabashi është kryetrajner i klubit të hendbollit Trepça nga Mitrovica dhe synon të sigurojnë një vend në garat evropiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test