Cili do të jetë hendbollisti dhe hendbollistja më e mirë? - Bota Sot
Cili do të jetë hendbollisti dhe hendbollistja më e mirë?

Hendboll

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Cili do të jetë hendbollisti dhe hendbollistja më e mirë?

Nga: K.Goca Më: 23 janar 2018 Në ora: 19:22
Pamje nga një ndeshje

Federata e Hendbollit e Kosovës, konfirmoi se me 24 janar (në orën 17.00) në “Sheshin 21”, do t’i zgjedhin laureatët më të mirë për vitin 2017.  

Pa dyshim se nuk ka qenë punë e lehtë për të zgjedhur më të mirë, por duke u nisur në rezultatet e sukseset në vitin 2017, ka qenë edhe një lehtësim për komisionin.

Nesër do të dihet se kush është hendbollisti dhe hendbollistja më e mirë e vitit, po ashtu trajneri, klubi e punëtori sportiv. Pa dyshim se pritet të kemi edhe befasi si gjithmonë në sportin me traditë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test