Istogu po vlon nga talentet e reja - Bota Sot
Istogu po vlon nga talentet e reja

Hendboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Istogu po vlon nga talentet e reja

Nga: K. G. Më: 14 shtator 2018 Në ora: 14:19
Istogu po vlon nga talentet e reja

Klub i hendbollit Istogu po vlon nga talentet e reja. Në klubin e Istogut mezi po presin të jetë e gatshme palestra sportive dhe aty t’i zhvillojnë ndeshjet si vendas.

Istogu stërvitet në ambient të hapur, ku ka një numër të madh të lojtareve, në mesin e tyre shumë talente që premtojnë shumë.

Trajneri Faruk Shala është i kënaqur me rrjedhën e përgatitjeve dhe shprehet se me këtë ekip që ka, do t’i fitojë të gjitha trofetë e mundshme. Ai përgatitet edhe për garat evropiane, për të bërë një prezantim sa më të mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test