Trajneri i Prishtinës me gruan e tij, dikur basketbolliste - Bota Sot
Trajneri i Prishtinës me gruan e tij, dikur basketbolliste

Hendboll

Trajneri i Prishtinës me gruan e tij, dikur basketbolliste

Nga: K. Goca Më: 12 dhjetor 2018 Në ora: 15:12
Trajneri i Prishtinës me gruan e tij, dikur basketbolliste

Trajneri i klubit të hendbollit Prishtina, Taib Kabashi, është punëtorë i madh dhe në çdo ndeshje ka një fanatizëm për fitore.

Ajo përveç që merret me zejen e trajnerit, është i përkushtuar edhe në familjen. Ai është i lumtur që gruaja e tij feston datëlindjen, me të cilën kanë një jetë jashtëzakonisht të hareshme. Sumra dikur ka qenë basketbolliste, ndërsa sot jeton në një familje sportistësh! Burri trajner, djali Enisi – hendbollist dhe reja Lulja-volejbolliste.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...