Gjurmë Shqiptare/ Butrinti, ilir apo greko-romak? E vërteta si po deformohet historia

Historia

Gjurmë Shqiptare/ Butrinti, ilir apo greko-romak? E vërteta si po deformohet historia

Më: 24 nëntor 2019 Në ora: 05:40
Si po greqizohet historia e Butrintit ne projektin e ri menaxhues?

Cilat janë zbulimet që po mbulohen? Çfarë fshihet pas tyre? Të dhënat skandaloze dhe të vërtetat e tjera të mbuluara… Mos humbisni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat