Rexhep Qosja më ish-aleatin e tij Hashim Thaçin, në vitin 1999 - Bota Sot
Rexhep Qosja më ish-aleatin e tij Hashim Thaçin, në vitin 1999

Historia

E martë, 23 tetor 2018

Rexhep Qosja më ish-aleatin e tij Hashim Thaçin, në vitin 1999

Më: 17 nëntor 2017 Në ora: 22:19
Rexhep Qosja

Koha ka dëshmuar se “temperamenti” i Rexhep Qosjës, është shumë i keq, dhe kjo është arsyeja kryesore pse ky njeri gjithmon dështon në politikë.

Ai sot ka kritikuar rëndë pushtetin (sikurse dikur që nxjerrte gaca nga goja duke mallkuar Ibrahim Rugovën) që dikur kishte bashkëpunuar ngushtë sidomos më kriminelin  Hashim Thaçi, që e kishte shumë për “zemër”.

FMimages.net publikon një video ku shihet Hashim Thaçi dhe Rexhep Qosja, së bashku në Kukës të Shqipërisë, në vitin 1999.

Rexhep Qosja ka shumë mëkate politike prandaj menyra më e mirë që t’i mos i “trash” këto mëkate është që nje herë e përgjithmon të largohet nga jeta politike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test