Portreti i rrallë dhe i panjohur më parë i Gjergj Kastriotit - Bota Sot
Portreti i rrallë dhe i panjohur më parë i Gjergj Kastriotit

Historia

Portreti i rrallë dhe i panjohur më parë i Gjergj Kastriotit

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 22:10
Gjergj Kastriotit Skenderbeu

Këtë protret e kam gjetë gjatë hulumtimeve mbi këtë personalitet mbikohor të kombit tonë dhe konsiderohet të jetë i vitit 1565.(nga arkivi personal mbi Gjergj Kastriotin)/Gjon KEKA studiues dhe Autor i tri veprave te Gjergj Kastriotit Skenderbeut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test