Bota Sot
ora 19:21lajmet aktuale E mërkurë, 20 shkurt 2019
Aktuale
Bota
Video

Kurti: As dëshmorët po u ngritën nuk kanë të drejtë të falin tokë të Kosovës

“Qëndrimi i qytetarëve është dhënë edhe në protestën masive, madhështore të 29 shtatorit...

Haziri: Problemi me Serbinë është territorial

“Personalisht si Lutfi Haziri mendoj që problemi me Serbinë është territorial dhe duhet me u zgjedh në këtë...

Thaçi: Nuk duhet të diskutojmë mundësinë e mbajtjes së një konference ndërkombëtare

“Në takimin e fundit që e kemi pasur edhe me liderët partner të koalicionit kam propozuar një draft rezolutë...

Demaj: Apeli sa më shpejt ta ekzekutojë vendimin e prerë për kthimin në punë

“KEDS-i nuk e ka ekzekutuar vendimin e formës së prerë, ku Gjykata Themelore e ka dënuar me...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test