ora 13:36lajmet aktuale E martë, 24 maj 2022
Vrasje të pazbardhura! Si u vra heroi Remzi Ademaj?! / Kush i dërgonte në pritë luftëtarët
Vrasje të pazbardhura! Si u vra heroi Remzi Ademaj?! / Kush i dërgonte në pritë luftëtarët
Vrasje të pazbardhura! Si u vra heroi Remzi Ademaj?! / Kush i dërgonte në pritë luftëtarët
Vrasje të pazbardhura! Si u vra heroi Remzi Ademaj?! / Kush i dërgonte në pritë luftëtarët

Vrasje të pazbardhura! Si u vra heroi Remzi Ademaj?! / Kush i dërgonte në pritë luftëtarët

Gjatë luftës shumë shqiptarë, përveç se heroikisht ranë edhe viktima të mungesës së...

Kryeministri Kurti me vizitat në SHBA a i dha “goditje” opozitës – ja si e komentojnë analistët!
Politika

Kryeministri Kurti me vizitat në SHBA a i dha “goditje” opozitës – ja si e komentojnë analistët!

Kryeministri Kurti ka disa javë që ka...

Këta janë emrat e 15 personave të arrestuar për 73 kg drogë në Ferizaj
Aktuale

Këta janë emrat e 15 personave të arrestuar për 73 kg drogë në Ferizaj

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka konfiskuar 73 kilogramë drogë...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

526,187,082

Të shëruar

0

Të vdekur

6,278,846
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Mandaville: Më ka pëlqyer cilësia e ajrit, është fantastike

Mandaville: Më ka pëlqyer cilësia e ajrit, është fantastike

Pamje nga: Zëvendëspresidentja e MCC-së, vizitë në Institutin Hidrometeorologjik të Kosovës.

Pamje nga: Zëvendëspresidentja e MCC-së, vizitë në Institutin Hidrometeorologjik të Kosovës.

Haliti: Ku qëndron çështja e Asociacionit në dialog

Haliti: Ku qëndron çështja e Asociacionit në dialog

Bislimi: Do të përgatisim një plan b për targat dhe do të japim afat 30 ditë për zbatim

Bislimi: Do të përgatisim një plan b për targat dhe do të japim afat 30 ditë për zbatim