Kërkesa e hershme e presidentit historik, Ibrahim Rugova/Bunjaku-Rexhepi tregon qëndrimin e LDK-së për emërimin e pesëshes diplomatike të SHBA-ve në Ballkan

Intervista

Kërkesa e hershme e presidentit historik, Ibrahim Rugova/Bunjaku-Rexhepi tregon qëndrimin e LDK-së për emërimin e pesëshes diplomatike të SHBA-ve në Ballkan

Majlinda Haziri Nga Majlinda Haziri Më 3 nëntor 2021 Në ora: 11:17
Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku-Rexhepi

Nga zgjedhjet e 17 tetorit nuk kanë kaluar as edhe një muaj, mirëpo përfundimi i tyre arriti të lavdërohet pasi nuk pati incidente dhe parregullsi në masë të theksuar.

Pothuajse gjysma e komunave janë në balotazh dhe kjo ka arritur të sjell zgjedhjet e raundit të dytë më 14 nëntor.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat