Portokalli është ilaç natyral kundër gripit - Bota Sot
Portokalli është ilaç natyral kundër gripit

Këshilla mjekësore

Portokalli është ilaç natyral kundër gripit

Më: 26 qershor 2017 Në ora: 17:43
Portokalli

Portokalli zbukuron lëkurën, zvogëlon kollën dhe është ilaç natyral kundër gripit.

Sipas Dr.Agon F. Bislimit, portokalli pastron gjakun, mban zorrët e buta dhe i jep forcë dhe energji trupit.

“Këshillohet që t’u jepet fëmijëve gjatë fazës së zhvillimit”, ka shkruar Bislimi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat