Haradinaj viziton në QKUK luftëtarin e lirisë - Bota Sot
Haradinaj viziton në QKUK luftëtarin e lirisë

Kosova

Haradinaj viziton në QKUK luftëtarin e lirisë

Më: 24 dhjetor 2018 Në ora: 13:28
Ramush Haradinaj sot ka vizituar luftëtarin e UÇK-së, mikun e tij, Avni Hysenin

Kryeministri Ramush Haradinaj sot ka vizituar luftëtarin e UÇK-së, mikun e tij, Avni Hysenin, i cili po përballet me një sëmundje të rëndë.

“Duke shpresuar për shërimin e tij të shpejtë, falënderova stafin e QKUK-së për kujdesin ndaj tij dhe gjithë pacientëve tjerë”, shkroi Haradinaj përmes rrjetit social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...