Katër të lënduar në një aksident në Vushtrri - Bota Sot
Katër të lënduar në një aksident në Vushtrri

Kosova

Katër të lënduar në një aksident në Vushtrri

Më: 7 janar 2019 Në ora: 20:24
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në fshatin Druar të Vushtrrisë, ka ndodhur një aksident mes dy automjeteve.

Sipas policisë në këtë aksident kanë pësuar lëndim trupor katër persona, ku të lëndruarit janë dërguar për tretman mjekësor.

Policia po ashtu ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës 11:10 dhe është duke u hetuar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...