Ipeshkvi feston ditëlindjen, ky ministër e uron - Bota Sot
Ipeshkvi feston ditëlindjen, ky ministër e uron

Kosova

Ipeshkvi feston ditëlindjen, ky ministër e uron

Më: 16 janar 2019 Në ora: 23:51
Ipeshkvi Dodë Gjergji sot ka festuar ditëlindjen me familjen e tij dhe ministrin Pal Lekaj

Ipeshkvi Dodë Gjergji sot ka festuar ditëlindjen me familjen e tij. Por, pjesë e kësaj feste ka qenë edhe ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj.

Image

“Një darkë shumë miqësore, me imzot Dodë Gjergjin, familjarë dhe miq, për të festuar ditëlindjen e tij. I urova që të ketë jetë të gjatë e shëndet”, ka shkruar Lekaj ne Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...