Njihuni me Amarin, gjeniun 6 vjeçar! - Bota Sot
Njihuni me Amarin, gjeniun 6 vjeçar!

Kosova

Njihuni me Amarin, gjeniun 6 vjeçar!

Më: 20 janar 2019 Në ora: 22:27
Amar Lenjani 

Ai flet, shkruan dhe lexon 7 gjuhë!

Njeh të gjitha vendet dhe kryeqytetet e botës, por jo vetëm kaq, për më shumë ndiqni materialin e përgatitur! 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...