Incident në QKMF të Lipjanit - Bota Sot
Incident në QKMF të Lipjanit

Kosova

Incident në QKMF të Lipjanit

Më: 21 janar 2019 Në ora: 23:49
Foto ilustrim

Të enjten në mbrëmje, shërbimit emergjent në Lipjan i është prishur qetësia.

Kjo për shkak se aty ka qenë i shtrirë një i afërm i kryetarit të Lipjanit, Imri Ahmeti dhe drejtori i Qendrës së Mjekësisë Familjare, Agim Krasniqi, ka kërkuar trajtim më të mirë të tij.

Ndërsa drejtori i QKMF’së, thotë se kishte kërkuar një trajtim profesional për shkak të ndjeshmërisë së atij rasti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...