Këto do të jenë temperaturat për nesër - Bota Sot
Këto do të jenë temperaturat për nesër

Kosova

Këto do të jenë temperaturat për nesër

Më: 22 janar 2019 Në ora: 20:20
Ilustrim

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me reshje shiu të intensitetit të dobët deri mesatar.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi i jugperëndimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...