Me këtë sport luftarak merrej polici që abuzoi të miturën në Drenas - Bota Sot
Me këtë sport luftarak merrej polici që abuzoi të miturën në Drenas

Kosova

Me këtë sport luftarak merrej polici që abuzoi të miturën në Drenas

Nga: D.RR Më: 7 shkurt 2019 Në ora: 18:47
Vesel Veseli

Vesel Veseli, i dyshuari për dhunim dhe shantazhim të të miturës 16 vjeçare nga Drenasi, kohë më parë merrej me sporte luftarake, përkatësisht me sportin e karatesë, përcjellë “Bota sot”.

Ai dyshohet se përmes fotove të viktimës 16 vjeçare, e shantazhoi duke kryer marrëdhënie seksuale, me ç’rast e mitura mbeti shtatzënë, por foshnja iu abortua te një mjek që e dërgoi i dyshuari Veseli.

Veselit iu shqiptua sot masa e paraburgimit prej 30 ditësh nga gjykata, e lidhur me rastin e abuzimit të tij kanë reaguar të gjithë krerët politik të Kosovës, duke e dënuar ashpër këtë rast./Botasot

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...