Aksident trafiku në Pejë, vetura futet në objektin e një furre - Bota Sot
Aksident trafiku në Pejë, vetura futet në objektin e një furre

Kosova

Aksident trafiku në Pejë, vetura futet në objektin e një furre

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 12:16
Foto

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në qytetin e Pejës.

Sipas një fotografie të dërguar në Indeksonline shihet se si veturat janë përplasur me njëra-tjetrën dhe se njëra prej tyre është futur në objektin e një furre të bukës.

Si pasojë e këtij aksidenti nuk ka persona të lënduar, përpos dëmeve materiale.
 

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...