Sebastian Berisha nga Gjermania që po çmend të gjithë me intervistën e tij - Bota Sot
Sebastian Berisha nga Gjermania që po çmend të gjithë me intervistën e tij

Kosova

Sebastian Berisha nga Gjermania që po çmend të gjithë me intervistën e tij

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 20:41
Sebastian Berisha

Ky është Sebastian Berisha, i cili thotë se jeton në Gjermani dhe se shpenzimet për një ditë i ka nga 200-300 euro.

Intervista e tij e dhënë në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë është bërë virale në rrjetet sociale dhe po vazhdon të komentohet shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...