OAK-u viziton Komunën e Hanit të Elezit - Bota Sot
OAK-u viziton Komunën e Hanit të Elezit

Kosova

OAK-u viziton Komunën e Hanit të Elezit

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 07:03
Foto ilustrim

Udhëheqësit e Odës së Afarizmit të Kosovës do të takohen me kryetarin e Komunës së Hani Elezit, Rufki Suma dhe drejtoreshën e Zhvillimit Ekonomik, Sevime Laçi.

Qëllimi i këtij takimi është njohja reciproke e të dyja palëve si dhe diskutimi për mundësitë e bashkëpunimit.

Gjithashtu në takim përveç përfaqësuesve të OAK-së dhe Komunës Hani Elezit, do të jenë të pranishëm edhe përfaqësuesit nga bizneset.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...