Ushtaret e Kosovës flasin për partnerin e tyre ideal - Bota Sot
Ushtaret e Kosovës flasin për partnerin e tyre ideal

Kosova

Ushtaret e Kosovës flasin për partnerin e tyre ideal

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 00:09

Dy ushtare të Kosovës, rreshtere Ermira Statovci dhe tetare Donjeta Krasniqi kanë treguar në “TALK” të KTV-së se cili është mashkulli ideal për to.

Të dyja vetëm kanë buzëqeshur kur janë pyetur nëse ndonjë ushtar ua ka përshpejtuar të rrahurat e zemrës.
Përgjigja e tyre ishte interesante. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...