Ftesa e Speciales për Kuçin, Brahimaj: S’dyshoj në luftën dhe fitoren e radhës - Bota Sot
Ftesa e Speciales për Kuçin, Brahimaj: S’dyshoj në luftën dhe fitoren e radhës

Kosova

Ftesa e Speciales për Kuçin, Brahimaj: S’dyshoj në luftën dhe fitoren e radhës

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 16:53
Lahi Brahimaj ka reaguar pas ftesës nga Specialja të ardhur për nënkryetarin e këtij subjekti, Blerim Kuçi

Ish-deputeti i AAK-së, Lahi Brahimaj ka reaguar pas ftesës nga Specialja të ardhur për nënkryetarin e këtij subjekti, Blerim Kuçi.

Përmes një postimi në Facebook, Brahimaj është shprehur se ai nuk dyshon në luftën e Kuçit, dhe se beson në fitoren e rradhës përballë drejtësisë.

“Blerim Kuqi jemi qeta qe jemi, por nje e di se nga me te miret jemi. Sdyshoj ne luften, dhe fitoren tuaj te radhes”, ka shkruar Brahimaj.

Kujtojmë se ftesë nga Specialja para disa ditës ka marrë edhe vetë Lahi Brahimaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...