“Tatari i raftë në fije!” Çka po festojnë me shqiponjë Haradinaj, Bekim Jashari dhe Lladrovci? - Bota Sot
“Tatari i raftë në fije!” Çka po festojnë me shqiponjë Haradinaj, Bekim Jashari dhe Lladrovci?

Kosova

“Tatari i raftë në fije!” Çka po festojnë me shqiponjë Haradinaj, Bekim Jashari dhe Lladrovci?

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 23:25
Pamje nga takimi

Kryeministri Ramush Haradinaj është parë sonte në një darkë me deputetë të partisë së tij dhe kryetarë të komunave që drejtohen nga AAK-ja.

Pjesë e kësaj darke kanë qenë edhe dy kryetarët e komunave të Drenicës, Ramiz Lladrovci i Drenasit dhe Bekim Jashari i Skenderajt.

“Tatari i rafte ne fije!”, ka shkruar Lladrovci.

Image

Në këtë darkë janë bërë shumë simbole të shqiponjës, derisa nuk ka munguar mishi, rakija dhe muzika.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...