E dhimbshme, vdes mjeku i njohur në moshë të re - Bota Sot
E dhimbshme, vdes mjeku i njohur në moshë të re

Kosova

E dhimbshme, vdes mjeku i njohur në moshë të re

Më: 10 mars 2019 Në ora: 13:51
Abaz (Cenë) Krasniqi

Pas një sulmi kardiak ndërroi jetë doktori i mjekësisë Abaz (Cenë) Krasniqi, në moshën 40 vjeçare.

Ai, ushtroi detyrën e mjekut në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Junik.

Oda e Mjekëve të Kosovës vlerëson kontribut e tij profesional, derisa shpreh ngushëllime për familjarët, miqtë dhe gjithë bashkëpunëtorët për humbjen e Krasniqit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...