Thaçi ngushëllon familjen Buja - Bota Sot
Thaçi ngushëllon familjen Buja

Kosova

Thaçi ngushëllon familjen Buja

Më: 11 mars 2019 Në ora: 10:47
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka ngushëlluar familjen Buja me rastin e ish eprorit të UÇK-së Bislim Buja.

Sipas presidentit Thaçi, vdekja e tij është për familjen dhe miqtë.

Postimi i Thaçit:

Vdekja e ish-eprorit të UÇK-së, Bislim Buja, është një humbje e madhe për familjen Buja dhe gjithë miqtë e tij. Familja Buja u shqua për kontributin e madh në radhët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ngushëllime të sinqerta familjes dhe gjithë miqve të tij! HTH.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...