Sot ka nisur puna për parukn e ri në Arbëri - Bota Sot
Sot ka nisur puna për parukn e ri në Arbëri

Kosova

Sot ka nisur puna për parukn e ri në Arbëri

Nga: A.SH Më: 11 mars 2019 Në ora: 12:13
Foto

Këtë e bëri të ditur kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook, duke shkruar se, pjesa që ka qenë deponi joformale do të kthehet park të bukur me fusha sportive.

Postimi i plotë:

Sot ka filluar puna në parkun e ri në Arbëri. Pjesa që ka qenë deponi joformale do të kthehet në park të bukur me fusha sportive për banorët e Arbërisë dhe Kodrës së Trimave.

Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...