Xhafer Gashi shpalos buxhetin dhe investimet kapitale për 2019 - Bota Sot
Xhafer Gashi shpalos buxhetin dhe investimet kapitale për 2019

Kosova

Xhafer Gashi shpalos buxhetin dhe investimet kapitale për 2019

Më: 11 mars 2019 Në ora: 14:06
Xhafer Gashi

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi, në vazhdën e aktiviteteve me debatet publike, sot shpalosi buxheti dhe investimet kapitale të vitit 2019, në bashkëpunim me grupin joformal të gruas, zyrtaren për barazi gjinore, nënkryetarin për komunitete, përfaqësuese tjera dhe grupin punues për strategji, në tryezën e organizuar nga USAID.

Nga ana tjetër pranoi edhe kërkesat dhe projekt-idetë e të pranishmëve, të cilat ishin të rëndësishme për shoqërinë, njofton Zyra për Informim e Komunës së Obiliqit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...