Fondacioni Kosovë-Luksemburg dhe Komuna e Vitisë edhe sivjet do të  vazhdojnë bashkëpunimin me projekte të përbashkëta - Bota Sot
Fondacioni Kosovë-Luksemburg dhe Komuna e Vitisë edhe sivjet do të  vazhdojnë bashkëpunimin me projekte të përbashkëta

Kosova

Fondacioni Kosovë-Luksemburg dhe Komuna e Vitisë edhe sivjet do të  vazhdojnë bashkëpunimin me projekte të përbashkëta

Më: 13 mars 2019 Në ora: 15:57
Foto nga takimi

Kryetari Haliti dhe drejtori menaxhues i Fondacionit Kosovë-Luksemburg, Fisnik Beqiri, kanë diskutuar për projektet në Arsim, gjenerim të të ardhurave, bujqësi dhe zhvillim të komunitetit.

Gjithashtu, në emër të Institucioneve komunale të Vitisë, kryetari i ka falënderuar përfaqësuesit e këtij fondacioni për kontributin dhe bashkëpunimin tejet të mirë që kanë pasur, në realizim të projekteve të deritanishme duke shprehur bindjën etij se edhe në të ardhmën do të vazhdojë ky bashkëpunim i deritashëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...