Përfshihet nga zjarri një fabrikë e plastikës në Rahovec - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri një fabrikë e plastikës në Rahovec

Kosova

Përfshihet nga zjarri një fabrikë e plastikës në Rahovec

Më: 17 mars 2019 Në ora: 12:25
Foto ilustrim

Policia raporton se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë fabrika private për përpunimin e plastikës.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar dhe shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Rastit iu kanë përgjigjur njësitet relevante policore si dhe një njësiti i KEDS-it.

Është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...