Vrasja në Suharekë, flasin dëshmitarët - Bota Sot
Vrasja në Suharekë, flasin dëshmitarët

Kosova

Vrasja në Suharekë, flasin dëshmitarët

Më: 17 mars 2019 Në ora: 12:33
Suharekë

Pasditja e së dielës, sipas dëshmitarëve, ka qenë dita e fundit e jetës për një person rreth 35-vjeçar nga fshati i Mushtishtit.

Vrasja ka ndodhur në rrugën e Reshtanit në një lokal të lojërave të fatit. Dëshmitarët kanë thënë për TherandaPost se një automjet ka ndaluar, është futur brenda ka shtënë me armë zjarri dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Rrethanat për vrasjen nuk dihen ende. E gjitha çka dihet është se ai është 35-vjeçar dhe është nga Mushtishti.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë, në rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...