Ky është i riu nga Suhareka që u vra në vendin e punës - Bota Sot
Ky është i riu nga Suhareka që u vra në vendin e punës

Kosova

Ky është i riu nga Suhareka që u vra në vendin e punës

Më: 17 mars 2019 Në ora: 13:06
Jetmir Aliaj

Një person rreth të 30-ve është vrarë mëngjesin e sotëm në një kazino në Suharekë.

Këtë e ka konfirmuar edhe Vesel Gashi nga Policia e Kosovës.

Viktima është Jetmir Aliaj, dhe i njejti ishte në punë në momentin e vrasjes.

I ndjeri ishte nga fshati Mushtisht i Suharekës. Ndërkaq fotografia e tashmë të ndjerit është shpërnarë në rrjetet sociale ku thuhet se ai në momentin e vrasjes kishte qenë duke punuar në kazino.

Ndërkohë që në po të njëjtin qytet, para pak orëve dyshohet se ka ndodhur edhe një vrasje. Vëllai besohet se ka vrarë vëllan në Studentqan të Suharekës.

Kjo është vrasja e tretë brenda kësaj jave në Kosovë. Të martën u vra një burrë në Marmull të Gjakovës.

Shumë shpejt detaje të reja nga dy vrasjet e sotme në Suharekë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...