E plagosura në Suharekë është jashtë rrezikut për jetë - Bota Sot
E plagosura në Suharekë është jashtë rrezikut për jetë

Kosova

E plagosura në Suharekë është jashtë rrezikut për jetë

Më: 17 mars 2019 Në ora: 18:57
Foto ilustruese

Nga përleshja këtu mbeti e lënduar edhe një grua e cila u plagos nga gjuajta e pakontrolluar e armës, njofton Klan Kosova.

Rreth gjendjes së N.G klankosova.tv ka kontaktuar me kirurgun, Nizhdat Kovaqi.

“Pacientja ka qenë e plagosur në bark, është operuar dhe operacioni ka kaluar me sukses. Momentalisht N.G është jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë Kovaqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...