Rrahje në QKUK, arrestohen disa persona - Bota Sot
Rrahje në QKUK, arrestohen disa persona

Kosova

Rrahje në QKUK, arrestohen disa persona

Më: 19 mars 2019 Në ora: 00:12
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur sonte në Qendrën Klinike Universitare (QKU).

Dëshmitarët i kanë thënë medias, se është dashur fillimisht ndërhyrja e sigurimit të QKUK-së dhe më pastaj ka arritur Policia e Kosovës.

Sipas tyre Policia ka arritur që t’i arrestojë disa persona.

Insajderi ka provuar që të kontaktojë me Zëdhënësen e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti dhe atë të Qendrës Klinike Universitare (QKU), Shpend Fazliu, por që kontakti me ta ka qenë i pamundur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...