Kur Thaçi ecte i lumtur me Lumnijen rrugëve të Burojës - Bota Sot
Kur Thaçi ecte i lumtur me Lumnijen rrugëve të Burojës

Kosova

Kur Thaçi ecte i lumtur me Lumnijen rrugëve të Burojës

Më: 19 mars 2019 Në ora: 21:56
Thaçi ecte i lumtur me Lumnijen

Tani ka pozitë të lartë shtetërore, ndërsa daljet e tij publike me familjen janë tejet të rezervuara.

Duke qenë president i vendit, Hashim Thaçi është më se i kujdesshëm kur flitet tek jeta personale e imazhet me ta.

Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi e vjetër e Thaçit ku shihet me bashkëshorten e tij, Lumnijen dhe djalin e tyre Endritit teksa ecin rrugëve të vendlindjes së tij, Burojës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...