Sulmohet punonjësja e QKMF-së në Deçan - Bota Sot
Sulmohet punonjësja e QKMF-së në Deçan

Kosova

Sulmohet punonjësja e QKMF-së në Deçan

Më: 20 mars 2019 Në ora: 12:39
QKMF në Deçan

Një punonjëse në qendrën e Mjekësisë Familjare në Deçan, ka raportuar në Polici se është sulmuar dhe ofenduar nga një i dyshuar në vendin e saj të punës.

“I dyshuari është arrestuar dhe i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt”, thotë Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...