Në Deçan ka filluar aksioni për largimin e deponive ilegale të mbeturinave - Bota Sot
Në Deçan ka filluar aksioni për largimin e deponive ilegale të mbeturinave

Kosova

Në Deçan ka filluar aksioni për largimin e deponive ilegale të mbeturinave

Nga: A.SH Më: 22 mars 2019 Në ora: 16:05
Foto

Kryetari I Deçanit, Bashkim Ramosaj, përmes një postimi në facebook, ka bërë të ditur se, ka nisur aksionin për largimin e deponive ilegale të mbeturinave nëpër fshatrat e komunës së Deçanit, përcjellë “Bota Sot”.

Postimi i plotë:

Sot filluam aksionin për largimin e deponive ilegale të mbeturinave nëpër fshatrat e komunës së Deçanit!

“Për një Deçan ekologjik dhe të pastër”

BR

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...