Ministria e Bujqësisë me projekt për sigurimin dhe mbrojtjen e fermerëve - Bota Sot
Ministria e Bujqësisë me projekt për sigurimin dhe mbrojtjen e fermerëve

Kosova

Ministria e Bujqësisë me projekt për sigurimin dhe mbrojtjen e fermerëve

Më: 11 prill 2019 Në ora: 23:55
Ilustrim

E për, ato rrallë herë u kompensuan.

Por të enjten për herë të parë në Kosovë u prezantua projekti për sigurimin dhe mbrojtjen e fermerëve nga rreziqet e kushteve atmosferike.

E kjo u bë falë një bashkëpunimi në mes të ministrisë së Bujqësisë e Korporatës ndërkombëtare financiare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...