Policia në aksion, arreston 21 persona - Bota Sot
Policia në aksion, arreston 21 persona

Kosova

Policia në aksion, arreston 21 persona

Më: 17 prill 2019 Në ora: 12:10
Foto ilustrim

Gjatë gjithë ditës së djeshme, në Kosovë janë arrestuar 21 persona.

Në tërë Kosovën, gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka arrestuar 21 persona për  vepra të ndryshme.

Siç bëhet e ditur në njoftimin e Policisë, 15 persona janë në mbajtje kurse vetëm 3 janë duke vuajtur dënimin.

Policia nuk ka dhënë detaje se për çfarë vepra janë arrestuar dhe janë duke e vuajtur dënimin këta persona.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat