Sot nisin punimet në rrugën Shtërpcë-Brezovicë - Bota Sot
Sot nisin punimet në rrugën Shtërpcë-Brezovicë

Kosova

Sot nisin punimet në rrugën Shtërpcë-Brezovicë

Më: 18 prill 2019 Në ora: 07:42
Ilustrim

​Sot do të bëhet përurimi i fillimit te punimeve në rrugën Shtërpcë-Brezovicë.

Në inaugurim të punimeve do të marrë pjesë edhe ministri i Infrastrukturës dhe Transportit Pal Lekaj.

Ceremonia do të mbahet në hyrje të Shtërpcës me fillim në ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...