Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur babai i tij, Hamza - Bota Sot
Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur babai i tij, Hamza

Kosova

Bekim Jashari këndon e vallëzon sikur babai i tij, Hamza

Më: 21 prill 2019 Në ora: 22:05
Bekim Jashari dhe babai i tij, Hamza

Mysafirë në emisionin “Kojshia show” këtë të diele ishte Kryetari i Skenderajt, djali i dëshmorit Hamëz Jashari, dhe nipi i komandantit legjendar Adem Jashari.

Bekim Jashari ka pasion të madh për vallen e muzikën shqipe, po njësoj si babai i tij.

Ai gjatë emisionit tregoi se dashuria e tij për art dhe traditë ka rrënjë familjare dhe se vlerat shqiptare përcillen ndër breza në familjen e tij.
 

Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...